ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Location
sv: Plats

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Text value
sv: Textvärde
