ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Summary
te: సారాశం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం
