ICS Link Field (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Summary
uk: Резюме

en: Location
uk: Місце розташування

en: Computed
uk: Обчислено

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Text value
uk: Текстове значення
