ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Summary
fa: خلاصه

en: Location
fa: مکان

en: Computed
fa: محاسبه شده

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
