ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Location
eu: Kokalekua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Text value
eu: Testu balioa
