ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Location
pl: Położenie

en: Computed
pl: Obliczono

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Web services
pl: Usługi web

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
