ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Summary
tr: Özet

en: Location
tr: Konum

en: Computed
tr: Hesaplanmış

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Text value
tr: Metin değeri
