OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.3) - en to kk translation catalogue (116 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Categories
kk: Категория

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Authored by
kk: Автор

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Operation
kk: Операция

en: Authored on
kk: Уақыты

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Front page
kk: Басты бет

en: Log out
kk: Шығу

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Reports
kk: Есептер

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Twitter
kk: Твиттер

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
