OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.3) - en to lo translation catalogue (22 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: People
lo: ຄົນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
