OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.3) - en to os translation catalogue (40 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Categories
os: Категоритæ

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Filename
os: Файлы ном
