OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.3) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Front page
rw: Ahabanza

en: White
rw: Umweru
