OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to ka translation catalogue (98 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Totals
ka: ჯამი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Votes
ka: ხმები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Published comments
ka: გამოქვეყნებული კომენტარები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
