OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.6) - en to pl translation catalogue (327 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Moderated content
pl: Treść moderowana

en: Value
pl: Wartość

en: Totals
pl: Razem

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Views
pl: Widoki

en: Main
pl: Główne

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Total
pl: Razem

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Email Address
pl: Adres Email

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Points
pl: Punkty

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Footer
pl: Stopka

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Severity
pl: Priorytet

en: Fields
pl: Pola

en: Vote
pl: Głosuj

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Nodes
pl: Węzły

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort Criteria
pl: Kryteria sortowania

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Random
pl: Losowo

en: Template
pl: Szablon

en: Close
pl: Zamknij

en: Votes
pl: Głosy

en: Operation
pl: Czynność

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Share
pl: Udostępnij

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Community
pl: Społeczność

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Front page
pl: Strona główna

en: Activity
pl: Aktywność

en: From date
pl: Data początkowa

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: White
pl: Biały

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Voter
pl: Głosujący

en: Glossary
pl: Słownik

en: Transaction
pl: Transakcja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Published comments
pl: Opublikowane komentarze

en: News
pl: Aktualności

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Hide
pl: Ukryj

en: Global
pl: Globalne

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Edit details
pl: Edytuj szczegóły

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Skip
pl: Pomiń

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Joined
pl: Dołączył

en: Any
pl: Dowolny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Go back
pl: Wróć

en: Reports
pl: Raporty

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację komentarzy

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Flags
pl: Flagi

en: Light
pl: Jasny

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Primary
pl: Główny

en: Publish comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Delete redirect
pl: Usuń przekierowanie

en: Like
pl: Lubię to

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Save preferences
pl: Zapisz preferencje

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Unapproved comments
pl: Niezatwierdzone komentarze

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Date type
pl: Typ daty

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Make content sticky
pl: Przyklej wpis

en: Make content unsticky
pl: Odklej wpis

en: Promote content to front page
pl: Opublikuj zawartości na stronie głównej

en: Remove content from front page
pl: Usuń zawartość ze strony głównej

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Select image
pl: Wybierz obrazek

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Dark
pl: Ciemny

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Hide label
pl: Ukryj etykietę

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Log blocked form submissions
pl: Loguj zablokowane zgłoszenia

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
pl: <h2>Dziękujemy za akceptację ciasteczek</h2><p>Możesz teraz ukryć tą wiadomość lub dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.</p>

en: Publish taxonomy term
pl: Publikuj termin taksonomii

en: Unpublish taxonomy term
pl: Wstrzymaj publikację terminu taksonomii

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Block the selected user(s)
pl: Zablokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Cancel the selected user account(s)
pl: Anuluj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Unblock the selected user(s)
pl: Odblokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Recent comments.
pl: Ostatnie komentarze.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: View edit page
pl: Strona edycji widoku.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Manage view settings
pl: Zarządzaj ustawieniami widoku.

en: View or edit the configuration.
pl: Pokaż lub edytuj konfigurację.

en: Displays in this view
pl: Formaty wyświetlania dla tego widoku.

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
pl: Format wyświetlania znaczy tyle co sposób w jaki wyświetlone będą wyniki, np. jako strona lub blok. Widok może posiadać więcej niż jeden format wyświetlania, które zostaną wyświetlone w tym miejscu. Aktywny format wyświetlania został wyróżniony.

en: View administration
pl: Administracja widoku

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
pl: Wykonaj czynności administracyjne, wliczając w sklonowanie tudzież dodanie opisu. Kliknij w przycisk rozwijania listy by zobaczyć wszystkie dostępne opcje.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
pl: Wybierz w jaki sposób mają zostać zaprezentowane wyniki. Np. wybierz <em>Zawartość</em> by wyświetlić każdą pozycję w całości, korzystając z własnych ustawień konfiguracji wyświetlania. Możesz również wybrać <em>Pola</em> które pozwolą Ci zaprezentować jedynie wybrane przez Ciebie pola. Poprzez zainstalowanie modułów można <em>rozszerzyć</em> podstawową funkcjonalność Drupala o dodatkowe formaty.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
pl: Jeśli widok korzysta z pól, zostaną one zaprezentowane w tym miejscu. Możesz kliknąć w pole aby je skonfigurować.

en: Filter your view
pl: Przefiltruj swój widok

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
pl: Dodaj filtry aby ograniczyć wyniki, np. by pokazać jedynie zawartość która jest <em>opublikowana</em> należy dodać filtr <em>Opublikowane</em> i wybrać <em>Tak</em>.

en: Filter actions
pl: Przefiltruj akcje

en: Add, rearrange or remove filters.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń filtry.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
pl: Zarządzaj kolejnością w jakiej wyświetlane są wyniki. Kliknij w aktywną regułę by ją skonfigurować.

en: Sort actions
pl: Akcje sortowania

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń regułę sortowania.

en: Show a preview of the view output.
pl: Pokaż podgląd widoku.

en: Name (autocomplete)
pl: Nazwa (autouzupełnianie)

en: Find and manage comments.
pl: Znajdź komentarze i zarządzaj nimi.

en: The approved comments listing.
pl: Lista zatwierdzonych komentarzy.

en: Comments published
pl: Komentarze, które zostały opublikowane

en: The unapproved comments listing.
pl: Lista niezatwierdzonych komentarzy.

en: Comments unapproved
pl: Komentarze, które nie zostały zatwierdzone

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków własnych.

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
pl: Brak moderowanej zawartości. Wymieniono tutaj oczekujące wersje zawartości, takie jak szkice.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą
