OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.7) - en to lt translation catalogue (217 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Points
lt: Taškai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Template
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Votes
lt: Balsai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Browse
lt: Naršyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: From date
lt: Data nuo

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Voter
lt: Balsuotojas

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Global
lt: Globalus

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Any
lt: Bet kuris

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Light
lt: Šviesi

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.
