OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to az translation catalogue (97 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Views
az: Görünüşlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Log out
az: Çıxış

en: White
az: Ağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Image styles
az: Şəkil üslubları

en: Date type
az: Tarix növü

en: Full content
az: Tam məzmun
