OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to dz translation catalogue (53 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Number of comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་གི་གྲངས།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
