OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
