OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to km translation catalogue (83 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Log out
km: ចេញ

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Number of comments
km: ចំនួន​មតិ​យោបល់

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់
