OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to ku translation catalogue (85 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Additional details
ku: ڕونکردنەوەی زیاتر

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Language
ku: زمان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Operation
ku: کردار

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: Any
ku: هەر کام

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن
