OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to mg translation catalogue (34 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Moderated content
mg: Lahatsoratra voamarina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Reports
mg: Tatitra

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
