OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to nl translation catalogue (188 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Totals
nl: Totalen

en: Transactions
nl: Transacties

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Additional details
nl: Overige gegevens

en: Manager
nl: Beheerder

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Views
nl: Overzichten

en: Main
nl: Hoofd

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Points
nl: Punten

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Vote
nl: Stemmen

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Random
nl: Willekeurig

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Votes
nl: Stemmen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Original
nl: Origineel

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Share
nl: Delen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Activity
nl: Activiteit

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Log out
nl: Uitloggen

en: White
nl: Wit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: signup
nl: inschrijven

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: News
nl: Nieuws

en: Apply
nl: Toepassen

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Transparent
nl: Transparant

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Skip
nl: Overslaan

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Any
nl: Elke

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Go back
nl: Ga terug

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Reports
nl: Rapporten

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Light
nl: Licht

en: average
nl: gemiddeld

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Primary
nl: Primair

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Secondary
nl: Secundair

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Follow
nl: Volgen

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Date type
nl: Data type

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: good
nl: goed

en: Dark
nl: Donker

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Hide label
nl: Label verbergen

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: There was a problem creating field %label: @message
nl: Er was een probleem bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The time that the custom block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het aangepaste blok voor het laatst is aangepast.

en: The time that the term was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de term het laatst is aangepast.

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The time that the menu link was last edited.
nl: De tijd waarop de  menu link voor het laatst werd gewijzigd.

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: The time that the Paragraph was created.
nl: Tijdstip waarop de paragraaf is aangemaakt.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: Changed on
nl: Gewijzigd op

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Edit node link
nl: Inhoud-link bewerken

en: Demographic
nl: Demografisch

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: The meta tags for the entity.
nl: Metatags voor de entiteit.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken
