OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to sr translation catalogue (57 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Log out
sr: Одјави се

en: Changed
sr: Промењен

en: Administrator
sr: Администратор

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Reports
sr: Извештаји

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
