OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to bs translation catalogue (59 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Vote
bs: Glas

en: Authored by
bs: Napisao

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Users
bs: Korisnici

en: Profile
bs: Profil

en: Votes
bs: Glasovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Log out
bs: Odjavi se

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Number of comments
bs: Broj komentara
