OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.6) - en to hr translation catalogue (158 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Password
hr: Lozinka

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Total
hr: Ukupno

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Footer
hr: Podnožje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: Vote
hr: Glas

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Nodes
hr: Unosi

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Log in
hr: Prijava

en: Users
hr: Korisnici

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Random
hr: Nasumično

en: Template
hr: Predložak

en: Votes
hr: Glasova

en: Operation
hr: Operacija

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Refine
hr: Pročisti

en: Member for
hr: Član već

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Log out
hr: Odjava

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Published comments
hr: Objavljeni komentari

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Hide
hr: Sakrij

en: Global
hr: Opće

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Joined
hr: Pridružio se

en: Any
hr: Bilo koji

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: Reports
hr: Izvješća

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Unapproved comments
hr: Neodobreni komentari

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
