OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.8) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Vote
ne: मतदान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Votes
ne: मत

en: Original
ne: असली

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Log out
ne: लगआउट

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
