Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Clear
ne: सफा
