Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Field
da: Felt

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Scan
da: Indlæs
