Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Field
eu: Eremua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Scan
eu: Eskaneatu
