Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Field
hu: Mező

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Scan
hu: Átvizsgál
