Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Field
nl: Veld

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Scan
nl: Scannen
