Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Field
ru: Поле

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Scan
ru: Сканировать

en: No data found.
ru: Данные не найдены.
