Digital.gov Site Scanner (1.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Field
vi: Trường

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Scan
vi: Quét
