Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Login
af: Gebruiker

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Page
af: Bladsy

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Master
af: Meester
