Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Clear
am: አጥራ
