Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: View
ast: Vista

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru
