Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
