Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Login
ca: Entrada

en: View
ca: Mostra

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Clear
ca: Neteja

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
