Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Public
cs: Veřejná

en: Login
cs: Přihlásit se

en: View
cs: Zobrazit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Filter
cs: Filtr

en: Clear
cs: Vymazat

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Master
cs: Nadřízené
