Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: View
cy: Gweld

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Clear
cy: Clir
