Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Public
da: Offentlig

en: View
da: Vis

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Clear
da: Ryd

en: Response code
da: Responskode

en: Published status
da: Publiceringsstatus
