Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: Login
el: Είσοδος

en: View
el: Προβολή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Keyword Search
el: Λέξη κλειδί αναζήτησης
