Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: View
eo: Vidu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo
