Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: View
eu: Bista

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Clear
eu: Garbitu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera
