Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Public
fi: Julkinen

en: Login
fi: Kirjaudu

en: View
fi: Näytä

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Master
fi: Isäntä
