Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: View
gl: Ver

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Clear
gl: Limpar

en: Published status
gl: Estado de publicación
