Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Clear
hi: साफ़ करें
