Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Public
is: Almenn

en: Login
is: Innskráning

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: API Key
is: API Lykill

en: Clear
is: Hreinsa
