Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Public
it: Pubblico

en: Login
it: Accedi

en: View
it: Visualizza

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Hostname
it: Nome host

en: Filter
it: Filtra

en: Clear
it: Cancella

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Master
it: Principale
