Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: View
jv: Tampilan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring
