Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი
